Goood Wtíííípky xDxD

29. července 2008 v 20:16 |  Other
Ženská kádruje v práci kolegyni: "Poslyš, ty toho s manželem nemáš moc společného... Proč sis ho vlastně brala?"
"No, myslím, že to bylo to přísloví, že protiklady se přitahují... Já byla těhotná a on ne!"

Co mají společného hračky a poprsí? Oboje bylo původně stvořeno pro děti, ale hrají si s nimi nakonec tátové.
Spí bezdomovec na lavičce a každou chvíli ho někdo vzbudí, jestli neví, kolik je hodin. Bezdomovec se naštve a napíše si cedulku: »Nevím kolik je hodin.« Pak si spokojeně usne, když tu ho nekdo vzbudí. "Co je?" "Já jen, že je půl paté ráno."
Na poušti se zatoulá lovci pes. Pobíhá, hledá pána, když najednou kousek za ním se objeví leopard. Pes se vyděsí, neví honem, co dělat, tak popadne nejbližší kost, která se tam válí, otočí se zády k leopardovi a spustí : "Mňam, mňam, to byl ale dobrý leopard!" Leopard se lekne a odběhne. Narazí na opici a ta se mu vysměje, jak ho pes doběhl. Leopard se rozzuří a řekne opici: "Vylez mi na záda, teď něco uvidíš!" A rozběhne se s opicí na zádech zpět za psem. Ten, když ho spatří, zase honem neví, co má dělat, tak si sedne zády k leopardovi a nahlas spustí : "Sakra, kde je ta opice tak dlouho, už před hodinou jsem ji poslal pro dalšího leoparda!"
Duch vánoc se snáší nad městem. Vichni slaví. Blondýna dostane k vánocům nové Ferrari. Ihned zavolá svému příteli: "Miláčku, mám nové auto. Honem přijď ať v něm jedem až do itálie." Nasednou a blondýna dodá: "Za 5 minut budeme v itálii." Muž přikývne. Jedou 2.dny - týden - rok a muž už to nevydrží a bouchne do palubní desky a říká: "Tak kdy budeme v tý Itálii!" Blondýna na to: "Jé ty jsi tam chtěl zastavit?"
Setkají se dva přatelé na ulici. Jeden říká tomu druhému: "Někdy je moc dobré trochu si protáhnout nohy!" "To víš že jo. A na jak dlouho ti sebrali řidičák?!"
Zvířátka v lese se rozhodla, že si postaví latrýnu. Jako kontrolóra si zvolili lišku. Liška jde první den na obchůzku a vše je v pohodě. Druhý den vedle latrýny sedí medvěd a sere tam. Jak zahlídl lišku, tak si to zakryl. Liška se ho ptá: "Co tady děláš?" Medvěd: "Chytil jsem motýla." Liška: "Ukaž!" Medvěd zachraňuje situaci: "Ne, on by mi uletěl." "ukaž!" Trvá na svém liška.Medvěd rozevře ruce a říká: "Jé on ulít a ještě nám tady nasral."
Jede jeptiška ve vlaku a přistoupí dáma v krásném kožichu. Jeptiška se osmělí a ptá se: "Promiňte, prosím, kolik Vás stál ten nádherný kožich?" Dáma se lehce pousměje: "Jednu noc lásky." Dáma později odloží kožich a objeví se krásný náhrdelník. Jeptiška: "Promiňte, prosím a kolik Vás stál ten nádherný náhrdelník?" "Dvě noci lásky.." Po chvíli si dáma stáhne rukavičky a objeví se prsten. Jeptiška se znovu zeptá, tentokrát na prsten a dostane odpověď: "Tři noci lásky.." Večer jeptiška rozjímá ve své komůrce, když vtom slyší zaťukání. Aniž by šla otevřít řekne k zavřeným dveřím: "Víte co, Otče, jděte pryč i s těma svýma karamelkama."
Mladá matka kojí ve vlaku dítě, to nechce pít. Matka ho nabádá: "Když nebudeš pít, nabídnu prso tady tomu pánovi!"
Scéna se několikrát opakuje až pán nakonec vypění: "Ať se ten mrňous konečně rozhodne, přejel jsem už pět stanic!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natolqa Natolqa | Web | 31. července 2008 v 17:13 | Reagovat

Ahoj si u mě na blogu v SONB ten bude trvat do příštího týdne asi do úterý já ted jedu pryč tak zatím a nazbírej si hlásky

2 Natolqa Natolqa | Web | 3. srpna 2008 v 19:20 | Reagovat

Ahoj postoupila si do 2. kola sonb tak si scháňej hlásky !! pa ať se ti daří

3 zuzanka zuzanka | Web | 3. srpna 2008 v 21:02 | Reagovat

aoh!ked ces na nmojom blogu zacina sonb!ke ces pridaj sha!

4 DoMiSaCeK>>>SB DoMiSaCeK>>>SB | Web | 4. srpna 2008 v 22:14 | Reagovat

:D:D:D lochec :D:D:D

5 Lovely_LucinnQa ♥ Lovely_LucinnQa ♥ | Web | 8. srpna 2008 v 12:28 | Reagovat

Ráda spřátelím... mas moc hezu blog x) Jdu si te pridat...ete pisni x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama